Recitační soutěž prvního stupně

08/02/2024
Základní škola

Ve čtvrtek 8. 2. 2024 proběhlo na prvním stupni školní kolo recitační soutěže.

Zúčastnilo se ho celkem 15 žáků, kteří soutěžili ve dvou kategoriích. První kategorie byla určena druhým a třetím třídám a ve druhé kategorii bojovaly čtvrté a páté třídy. Všichni soutěžící si vybrali pro svůj přednes velice hezké básničky a předvedli výkon hodný patřičného ocenění.

Vítězkou první kategorie se stala Ema Čajková z 2. A, 2. místo obsadila Josefína Mikulcová z 2. B a 3. místo získala Nina Štychová z 3. B.

V druhé kategorii se na první příčce umístil Eliáš Kochaníček z 4. B, druhé místo si vybojovala Lenka Poslušná z 4. A a třetí místo si odnesla Adéla Joklová z 5. A.

Všem soutěžícím děkujeme za účast a krásný kulturní zážitek, výhercům blahopřejeme a postupujícím žákům přejeme hodně štěstí v dalším kole. Poděkování patří rovněž vyučujícím, kteří připravovali žáky na soutěž a porotě.