Fandíme v tělocviku
25/09/2025
Základní škola
Čtvrtfinále českých volejbalistů, Česko-Írán
Dnes české volejbalisty čekalo utkání s Irákem. V rámci tělesné výchovy jsme u televize fandili našemu týmu.
Celé čtvrtfinále sledovali žáci naší školy, kteří jsou velkými příznivci sportu a dokázali výborně fandit. Atmosféra byla skvělá, děti zápas opravdu prožívaly a společně jsme si užili sportovní chvíle plné napětí i radosti.
Českému týmu přejeme hodně štěstí a další úspěchy. Je obrovským úspěchem, že se po patnácti letech dokázali probojovat mezi elitu a dnes hráli čtvrtfinále.