Hurá na prázdniny – poděkování a přání od sdružení rodičů Osmička, z.s.

28/06/2025
Základní škola

Rádi bychom touto cest poděkovali škole, vedení a všem učitelům za skvělou spolupráci během celého školního roku. Vašeho nasazení, péče a ochoty spolupracovat s rodiči si vážíme. Zároveň děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu naší poslední akce "Hurá na prázdniny" - počasí přálo, atmosféra byla výborná a společně jsme si užili krásné odpoledne plné radosti a pohody. Přejeme celé škole, dětem i rodičům klidné a veselé léto plné odpočinku.

Těšíme se na další společný školní rok!

Vaše Osmička